Результати роботи фахівців ДУ "ЗОЦКПХ МОЗ України» щодо проведення кампанії вакцинації внутрішньо переміщених осіб

e-mail Друк PDF

На сьогодні  14.06.2022р.  у нашому регіоні спільно з представниками Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні триває кампанія по вакцинації внутрішньо переміщених осіб у місцях їх тимчасового компактного проживання. За підсумками минулого тижня фахівці 11 структурних підрозділів ДУ "ЗОЦКПХ МОЗ України» відвідали 32 притулки ВПО.  Під час візитів наші працівники спілкувалися з переміщеними особами та за їх словами, а також на підставі представленої медичної документації встановили вакцинальний статус у 1260 осіб.

Cеред опитаних 852 дорослих наші фахівці встановили 140 осіб, які виявили бажання провести планові профілактичні щеплення. Також опитали батьків 408 дітей до 17 років, серед яких встановили, що 51 дитина потребує проведення планової вакцинації, на що батьки дали згоду. Сформовані списки щодо вакцинального статусу ВПО (дорослих і дітей) та необхідних планових щеплень з підписами про згоду на вакцинацію та обробку персональних даних нашими фахівцями передані у відповідні за територіальним розподілом Центри ПМСД.

Одночасно, при спілкуванні з переселенцями лікарі-епідеміологи та помічники лікарів-епідеміологів структурних підрозділів ДУ "ЗОЦКПХ МОЗ України» продовжують проводити санітарно-роз’яснювальну роботу з питань необхiдностi проведення заходiв специфiчної профiлактики iнфекцiйних хвороб шляхом вакцинації, особливо в умовах воєнного стану. Також роздають наглядні інформаційні брошури, буклети  з корисними порадами для збереження здоров’я дітей та їх батьків: «Поради батькам під час війни», «Як створити безпечне середовище для дитини», «Як вберегти свою дитину від смертельних інфекційних хвороб. Календар профілактичних щеплень» та інше.

Надзвичайні ситуації завжди пов’язані з високим рівнем стресу та тривоги, але водночас вимагають від людей сфокусованості та зібраності. Мати відповіді на всі питання завчасно неможливо, але добре знати, де ці відповіді можна знайти, щоб створити безпечне середовище для себе та своїх дітей. Тому дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розробив поради щодо піклування про дитину під час війни. я.

Дана робота триває, про результати якої ми будемо повідомляти і надалі.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!!!

Задати питання

Пишіть нам