Актуально

Сезон ГРВІ наближається

e-mail Друк PDF

ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує згідно листа Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДЗ «УЦКМЗ МОЗ» щодо прогнозу захворюваності на грип і ГРВІ та циркуляції актуальних штамів вірусів грипу в епідемічному сезоні 2017 – 2018 років.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 серпня 2017, 10:36

Рекомендації щодо харчування в літню спеку

e-mail Друк PDF

З настанням літньої спеки частіше реєструються спалахи інфекційних захворювань та харчових отруєнь,

До Всесвітнього дня боротьби з гепатитами 2017 року.

e-mail Друк PDF

Вірусні гепатити є однією із найбільш актуальних медичних та соціальних проблем у світі.

Розпочався черговий підйом захворюваності на кір

e-mail Друк PDF

Як інформує МОЗ, з початку 2017 року  в Україні зросла кількість зареєстрованих випадків захворювання на кір у порівнянні з минулими роками. Розпочався черговий підйом захворюваності на кір, який перш за все пов'язаний з низькими відсотками охоплення профілактичними щепленнями дитячого населення та накопиченням значного прошарку неімунного населення.

Про безпеку баштанних

e-mail Друк PDF

Купуючи продукцію рослинного походження, нас завжди цікавить її безпека, а саме вміст нітратів, залишкових кількостей пестицидів, токсичних елементів у вигляді солей важких металів (свинцю, цинку, кадмію, міді, миш'яку, ртуті), радіонуклідів. Всі такі показники безпеки при необхідності досліджуються в лабораторіях Державної установи "Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України". 

Сторінка 1 з 17

Задати питання

Пишіть нам