Новини

Дефіцит йоду – наслідки для здоров’я та шляхи подолання.

e-mail Друк PDF

Йод — це мікроелемент, потрібний організму для створення гормонів щитовидної залози, яка регулює наш метаболізм. Йододефіцитні захворювання – розлади у стані здоров’я людини, пов’язані з дефіцитом йоду, які вважаються Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), як найбільш розповсюджені у світі захворювання неінфекційного характеру.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 грудня 2021, 12:05

Увага – Сказ !

e-mail Друк PDF

Всесвітній день боротьби зі сказом, який проводиться 28 вересня за ініціативи благодійної організації «Альянс з боротьби зі сказом» та Центру профілактики та контролю за інфекційними захворюваннями (CDC) покликаний підвищувати інформованість про наслідки сказу в людини і тварин, а також поінформувати населення наскільки легко його попередити і як запобігти виникненню захворювання серед людей, ведучи боротьбу з його збудником серед тварин.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 вересня 2021, 14:21

Забруднення повітря в приміщенні

e-mail Друк PDF

Ми намагаємося їсти здорову їжу, пити чисту воду, але як часто ми замислюємося над тим, наскільки «здоровим» є повітря, яким ми дихаємо? Адже здорова доросла людина в добу випиває всього 2-3 літри води, а вдихає повітря в 15 разів більше – до 33 м3. Максимум, ми турбуємося про повітря на вулиці – нас хвилює пил, вихлопні гази, викиди підприємств. Але насправді природний рух шарів атмосфери і сонячний ультрафіолет досить ефективно видаляють шкідливі речовини з повітря.

Останнє оновлення на Четвер, 16 вересня 2021, 09:36

Оздоровчий сезон добігає кінця

e-mail Друк PDF

Закінчилося літо, прийшла календарна осінь. Оздоровчий сезон з використанням поверхневих вод для оздоровлення,  який завжди триває   з травня місяця, офіційно вже закінчився. Протягом всього оздоровчого сезону влітку 2021 року   філії ДУ "Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" здійснювали лабораторний контроль щодо якості води водоймищ у межах місць масового відпочинку рекреаційного та оздоровчого використання, що використовуються населенням  для відпочинку та купання.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 вересня 2021, 08:54

Про це треба знати: антибіотики, пробіотики, пребіотики

e-mail Друк PDF

В наш час багато хвороб мають бактеріальну природу. Навіть  вірусні інфекції дають ускладнення бактеріального плану. В таких випадках лікар призначає курс антибіотиків – ліків, що призначені для знищення патогенних мікроорганізмів.

Останнє оновлення на Середа, 01 вересня 2021, 10:34

Сторінка 1 з 15

Задати питання

Пишіть нам