Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції

e-mail Друк PDF

Станом на 28 лютого 2020 року у світі зареєстровано 83 389  підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції COVID-19, з них 78824 випадків у Китаї. Вилікувалося від захворювання 36 563 хворих, кількість померлих від пневмонії, викликаної коронавірусом COVID-19  - 2 858 осіб.

Поступово збільшується кількість країн, де реєструється COVID-19. Випадки захворювання підтверджені в 58 країнах світу.

Загалом випадки захворювань зареєстровані в Китайській Народній Республіці, Південній Кореї, Ірані, Японії, Сінгапурі, Гонконзі, США, Тайланді, Кувейті, Тайвані, Бахрейні, Австралії, Малайзії, ОАЕ, В’єтнамі, Канаді, Maкао,  Іраку, Омані, Ізраїлі, Індіі, Філіппінах, Пакистані, Лівані, Афганістані, Непалі, Камбоджі, Нігерії, Алжирі, Новій Зеландії, Бразилії, Шрі-Ланці; та в Європейському регіоні: 655 випадків в Італії, 48 випадків у Німеччині, 38– у Франції, Іспанії- 25, Швейцарії – 8, Швеції -7,  Великобританії- 16, по 3 випадки, Греції, Австрії, Хорватії, по 2 випадки у Росії, Фінляндії, та по 1 випадку в Грузії, Ірландії, Норвегії, Бельгії, Сан Маріно, Данії, Македонії, Румунії, Естонії, Білорусі, Єгипті.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку нової COVID-19 не зареєстровано.

Разом з тим, для запобігання завезення на територію Закарпатської області нової COVID-19, просимо населення повідомляти про туристичні та/або робочі поїдки в країни, де зареєстровані випадки захворювання нової COVID-19 (заплановані або які вже відбулися) сімейного лікаря в телефонному режимі для організації медичного спостереження.

Додаткова інформація за посиланням: http://www.euro.who.int/en/health-topics/health-emergencies/novel-coronavirus-2019-ncov/novel-coronavirus-2019-ncov

Задати питання

Пишіть нам