Всесвітній тиждень імунізації в Закарпатській області проводився масштабними активностями

e-mail Друк PDF

До проведення Всесвітнього тижня імунізації в Закарпатській області долучилися фахівці усіх районних філій та лабораторних відділень ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ».  Активно здійснювалися заходи під гаслом «Дні

любові до вакцинації» серед школярів молодших класів закладів освіти області, на яких наші фахівці спільно з вчителями та медичними працівниками розповідали дітям про циркуляцію збудників небезпечних інфекцій – «монстриків», як захистити себе від хвороб та їх ускладнень методом імунізації, адже вакцини це «парасольки» від небажаних нападів «монстриків» - інфекцій, демонструвалися тематичні мультфільми.

Активності  проводилися в численних закладах, зокрема в: Лужанській ЗЗСО І-ІІІ ст.; Виноградівській гімназії; Білківському ліцею Білківської ТГ; Перечинському ліцеї, Зарічевській гімназії та  Дубриницькому ліцеї Перечинської ОТГ; Вучківському та Запереділянському ДНЗ, Вучківському і Запереділянському ліцеях 1-2 ст. Міжгірської ТГ;  в закладах освіти м. Мукачево – ЗЗСО № 5, ЗЗСО № 3, ЗДО № 33, ЗДО № 25; серед дітей ромської меншини ЗЗСО № 3 та в садочках «Білочка», «Теремок» Свалявської ТГ.

Також, за участі лікарів-епідеміологів районних філій та лабораторних відділень ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ» проведено ряд спільних нарад з представниками місцевих органів самоврядування, медичними працівниками Центрів ПМСД.

Серед краян, гостей області, внутрішньо переміщених осіб проведена масштабна інформаційно-просвітницька кампанія щодо популяризації вакцинації, необхідності проведення профілактичних щеплень шляхом роз’яснювальних бесід, розповсюдження інформаційних листівок «Маєте питання шодо…», «Кір: швидкий і небезпечний», «Як захистити себе та своїх близьких від інфекційних хвороб»; буклетів «Поради батькам під час війни».

Активності з проведення Всесвітнього тижня імунізації в Закарпатській області добігають завершення, але вакцинація населення краю триває

Задати питання

Пишіть нам