Епідемічна сітуація з COVID-19 станом на кінець липня 2022 року

e-mail Друк PDF

Епідемічна сітуація з COVID-19 станом на кінець липня 2022 року

Епідемічна ситуація  із захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS - Cov -2 як в Україні, так і в Закарпатській області  поступово ускладнюється. Якщо на початку липня в області реєструвалися поодинокі вирадки захворювань, то протягом останнього тижня виявлялося більше 20 випадків щоденно. Нові сплески інфекції Covid-19, викликані новими мутованими штамами, показують, що пандемія ще далека від завершення. Ситуація ускладнюється ще й через високі міграційні процеси в країні, спровоковані збройною агресію російської федерації.

Тому нагадуємо: щоб запобігти інфікуванню, слід уникати місць скупчення людей; одягати маски та дотримуватися безпечної дистанції в громадських місцях, закритих приміщеннях,  місцях скупчення людей, в громадському транспорті; дотримуватися правил гігієни кашлю, чхання, миття рук, тощо.

Разом з тим наголошуємо, що єдиним дієвим методом захисту від коронавірусної хвороби є вакцинація. Зараз найкращий час зробити  щеплення, в т. ч. бустерною дозою. Вакцинуйтеся!

У випадку виявлення у себе ознак хвороби, звертайтеся за медичною допомогою до сімейного лікаря!

Здоров'я є найвищим пріорітетом кожного!

Діємо разом! Не дамо інфекції поширитися!

Задати питання

Пишіть нам