Епідемічна ситуація з грипу та ГРІ в Закарпатській області

e-mail Друк PDF

На минулому тижні спостереження (з 19.02. по 26.02.2018 року) кількість  захворілих на гострі респіраторні інфекції області у порівнянні з попереднім тижнем збільшилася на 19%.

На гострі респіраторні інфекції захворіло та звернулося за медичною допомогою 6118 осіб, що становить 486 на 100 тисяч населення, показник захворюваності  знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу на 22%. Спостерігаємо приріст кількості випадків ГРІ в межах від  76% у Берегівському до 2% в Іршавському районі, в Хустському районі кількість захворілих збільшилась в 2 рази. Зменшення зареєстрованих випадків ГРІ у Великоберезнянському, Свалявському, Волівецькому, Мукачівському, Міжгірському районах.

За медичною допомогою з приводу ГРІ звернулося 4 021 дитина, що становить 66% від усіх захворілих. Спостерігаємо зменшення кількості звернень з приводу ГРІ  у порівнянні з попереднім тижнем  лише серед дітей  15-17 років на 4%. Найбільша захворюваність ГРІ серед дітей шкільного віку.

З метою попередження поширення респіраторних інфекцій  серед дітей тривають обмежувальні протиепідемічні заходи у вигляді призупинення навчально - виховного процесу у освітніх закладах Ужгородського району та м.Ужгород, м.Берегова, Закарпатському лісотехнічному коледжі м.Хуст.

Рівень госпіталізації складає 4,5%, лікувалися в умовах стаціонару  274 особи. Серед госпіталізованих традиційно найбільша кількість дітей віком до 4 років (41%), у лабораторно обстежених осіб виявлені RS - вірус, віруси парагрипу, аденовірус.

З початку сезону захворюваності вакциновано 2272 осіб, в т.ч. 800 дітей та 570 медичних працівників.

Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.

Задати питання

Пишіть нам