Епідемічна ситуація з грипу та ГРІ в Закарпатській області на 29.01.2019

e-mail Друк PDF

На минулому тижні спостереження (з 19.01. по 26.01.2018 року) темп приросту захворілих на гострі респіраторні інфекції у порівнянні з попереднім тижнем зменшився.

 

Кількість звернень до закладів охорони здоров'я області з приводу гострих респіраторних інфекцій, зареєстрована минулого тижня,  відповідає традиційним сезонним рівням. Наблизилася до епідемічних порогів захворюваність в Ужгородському районі та м.Ужгород.

На респіраторні інфекції захворіло 3047 осіб, інтенсивний показник захворюваності становить  242,0 на 100 тисяч населення та знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу на 43%. Серед захворілих 62% становлять діти до 17 років. У порівнянні з попереднім тижнем майже на третину збільшилася реєстрація ГРІ серед дітей віком від 5 до 17 років. Більше 70%  дітей у структурі захворілих в Іршавському, Берегівському та Мукачівському районах.

Рівень госпіталізації не збільшився у порівнянні з попереднім тижнем і складає 5%. Серед госпіталізованих осіб традиційно найбільша кількість дітей віком до 4 років, у лабораторно обстежених осіб вірусів грипу не виявлено.

З початку сезону захворюваності вакциновано 2272 осіб, в т.ч. 800 дітей та 570 медичних працівників.

Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.

Задати питання

Пишіть нам