Епідемічна ситуація з кору, грипу та ГРІ в Закарпатській області

e-mail Друк PDF

На 08 тижні спостереження (з 17.02. по 23.02.2020 року) кількість звернень до закладівприводу респіраторних інфекцій знизилась на 24% (захворіло 5 780 осіб проти 7 610 за попередній тиждень).

Інтенсивний показник захворюваності 461 на 100 тисяч населення перевищив визначений епідемічний рівень на 7%. У порівняні з попереднім тижнем, приріст кількості захворілих реєструється лише  у Берегівському, Хустському та Перечинському  районах.  Порогові рівні перевищені на 3 адміністративних територіях області, а саме в м.Ужгород, Ужгородському та  Тячівському районах.

 

Серед усіх захворілих діти до 17 років становлять 62% (3 601 випадок), дорослі -  38% (2 179 випадків). Більше 70% у структурі захворілих складають діти у Тячівському та Іршавському районах.Рівень госпіталізації становить 3%. Загалом по області отримало стаціонарну медичну допомогу 183 хворих, з них 71% становлять діти до 17 років. При дослідженні зразків матеріалу від хворих підтверджено циркуляцію вірусу парагрипу та RS вірусу.

З метою попередження поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу серед дитячого населення області тривають протиепідемічні обмежувальні заходи у вигляді призупинення навчального процесу у закладах дошкільної та шкільної освіти Рахівського, Міжгірського, Тячівського районів, та у деяких навчальних закладах Ужгородського району. На інших адміністративних територіях області навчальний процес відновлено.

Моніторинг за гострими респіраторними вірусними захворюваннями та грипом, протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають.

Задати питання

Пишіть нам