18 червня – День медичного працівника

e-mail Друк PDF

У відповідності з Указом Президента України  № 281/94  від  03.06.1994  року  щорічно  у третю неділю червня   держава відмічає  День медичного працівника.

Медична галузь має два напрямки: лікувальний та профілактичний, при чому  профілактичний  має домінуюче значення,  залишається актуальним  і далі. Здоров'я людини залежить від багатьох чинників,  спостереження  за якими у вигляді моніторингу  є функцією державних установ Міністерства охорони здоров'я України, а саме обласних лабораторних центрів та їх філій.

Моніторинг передбачає виконання  великих обсягів лабораторних вимірювань, аналіз стану інфекційної захворюваності, стану  об'єктів навколишнього середовища, питної води, продовольчої сировини та харчових продуктів, умов праці, всього того, що може негативно впливати на стан  здоров'я населення,  кожної людини.

Таку роботу  виконують  лікарі-гігієністи, лікарі-епідеміологи, лікарі-бактеріологи та вірусологи, лікарі-лаборанти, біологи, фельдшери, лаборанти, допоміжні працівники.  18 червня 2017 року  вони святкуватимуть  День  медичного   працівника.

 

Тому, шановні колеги  прийміть найщиріші   вітання з професійним святом – Днем  Медичного працівника!

Бажаємо міцного здоровя  і благополуччя Вам, Вашим рідним та близьким. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінується  здоров’я людини. Хай Ваші добрі справи і мрії продовжують сприяти процвітанню найсвятішого і найціннішого на землі – життя! Мир та щастя хай завжди панують у Ваших домівках та у нашому спільному домі - Україні !


Задати питання

Пишіть нам