«Регіональний Науковий Симпозіум в рамках концепції «Єдине Здоров’я» 2017 за підтримки ПЗСБД в Україні».

e-mail Друк PDF

У рамках «Програми залучення до спільної біологічної діяльності» (ПЗСБД), що фінансується Агентством зменшення загрози Міністерства оборони США в рамках проекту міжнародної технічної допомоги,

у 2016 році була розпочата «Програма з написання наукових робіт» (ПННР). В рамках другого року реалізації Програми, 24-28 квітня 2017 року в місті Києві відбувся «Регіональний Науковий Симпозіум в рамках концепції «Єдине Здоров’я» 2017 за підтримки ПЗСБД в Україні».

 

Протягом тижня на Симпозіумі було представлено більше 200 постерів та заслухано 50 доповідей представників українських університетів, медичних інститутів, державних служб Міністерства охорони здоров’я та Національної академії аграрних наук.  Учасники Симпозіуму презентували свої наукові здобутки, маючи на меті підвищити рівень біобезпеки та біозахисту, зробити свій науковий внесок до концепції «Єдиного здоров’я», обмінятися даними з біоспостереження та покращити розуміння ризиків захворювань.


Фахівці ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Маркович Ольга Назарівна – завідувач лабораторії особливо небезпечних інфекцій та Тимчик Вікторія Василівна – завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань, які є учасниками Проекту, прийняли участь у Симпозіумі та представили постерні доповіді на актуальні для області теми кліщових інфекцій та кору. Представлені доповіді викликали зацікавлення та були оцінені як міжнародними експертами, так і українськими колегами-дослідниками.

 


Задати питання

Пишіть нам